Odeslání zakázky - školní sešit

Níže vyplňte všechny údaje potřebné ke správnému a rychlému vyřízení Vaší zakázky. Po vyplnění údajů si připravte ve svém počítači potřebné obrázky, které chcete na obal sešitu. V případě, že chcete na přední stranu desky sešitu jiný obrázek, než na zadní stranu, nahrajte ho do příslušné kolonky pro odeslání, aby obsluha mohla sešit vyhotovit správně. Nezapomeňte, že v tomto případě musejí být obrázky na stojato! V případě, že chcete, aby byl na celé desce sešitu pouze jeden obrázek, připojte ho do příslušné kolonky. Nezapomeňte, že v tomto případě musí být obrázek (fotografie) na ležato! V případě doplňujících otázek Vás bude naše obsluha kontaktovat na uvedeném telefonním čísle, popřípadě emailu. Nechcete-li stále vyplňovat kontaktní údaje, můžete využít registrace.(Návod zde) Děkujeme Team CopyStudia.

Vyplňte v případě, že si chcete nechat sešit zaslat poštou. (automaticky bude přiúčtována cena dobírky)
Zde můžete, prosím, přiložit obrázek, který má být na celou desku sešitu. To znamená, že bude v polovině ohnut. Obrázek by proto měl být na ležato!
Zde přiložte pouze obrázek na přední desku sešitu. Fotografie by měla být na stojato. Vyberete-li tuto možnost, musíte vybrat ještě možnost "Obrázek pouze na zadní desku sešitu". V tomto případě nelze odeslat pouze jeden obrázek. V případě, že tak učiníte, obsluha dá stejný obrázek na přední i zadní stranu desky sešitu.
Zde přiložte pouze obrázek na zadní desku sešitu. Fotografie by měla být na stojato. Vyberete-li tuto možnost, musíte vybrat ještě možnost "Obrázek pouze na přední desku sešitu". V tomto případě nelze odeslat pouze jeden obrázek. V případě, že tak učiníte, obsluha dá stejný obrázek na přední i zadní stranu desky sešitu.