ONLINE OBJEDNÁVKA TISKU

Níže vyplňte všechny údaje potřebné ke správnému a rychlému vyřízení Vaší zakázky. Nezapomeňte, prosím, že samotný soubor Vaší zakázky by měl být kompletně zabalen do archivu např. zip. (Nevíte jak zabalit soubor? Návod  pro Win 7 Zde a návod pro Win XP Zde) To znamená, že bude mít koncovku .zip. Snižuje se tím možnost poškození dat při přenosu a následně špatně zhotovená zakázka. V případě doplňujících otázek Vás bude naše obsluha kontaktovat na uvedeném telefonním čísle, popřípadě emailu. Nechcete-li stále vyplňovat kontaktní údaje, můžete využít registrace.(Návod zde) Děkujeme Team COPY.

Kdy potřebujete zakázku připravenou k vyzvednutí.
Zde vyplňte požadovaný formát zakázky např. A4, A3 nebo šířka(mm) výška(mm)
Zde, prosím, nezapomeňte vyplnit požadovaný počet kusů Vaší zakázky. V případě větší složitosti popište zakázku do "Doplňujících informací".
Zde popište detaily Vaší zakázky. Například velikost, ořez, typ a gramáž papíru, čas vyzvednutí atd.
Zde, prosím, vložte vaši zakázku zabalenou do archivu zip. MAXIMÁLNÍ VELIKOST SOUBORU JE 40MB!!! Další povoléné přípony: gif, jpg, png, bmp, eps, tif, pict, psd, txt, rtf, html, odf, pdf, doc, docx, ppt, pptx, xls, xlsx, xml, CDR - v.9, dwg, dwf, plt, rar, zip, gz, dmg, bz2, jar, sit, tar