Regionální Master Vysočiny

Velký turnaj v elektronických šipkách pod názvem Regionální Master Vysočiny proběhl 29.10.2016 v Dušejově. Do místního kulturního domu, přeměněného na šipkovou arénu dorazilo téměř sto třicet závodníků z celé republiky. Vítězství putuje zásluhou Michala Baliho do obce Pšov na Karlovarsku.


Soutěžilo se v šesti kategoriích a své umění předvedli i mistři svého oboru, mistryně České republiky pro rok 2015 Martina Čapková, vicemistr republiky pro stejný rok Michal Bali, či domácí závodnice - žákovská mistryně republiky pro rok 2015 Tereza Prášilová.

Jako první se při společné soutěži předvedli žáci a žákyně, po nich junioři a juniorky, a potom již sál patřil dospělým závodníkům v kategoriích muži, ženy a dvojice.

V kategorii žáků se předvedlo 21 hráčů a hráček. Vítězem se stal Petr Málek (ŠŠ Panda Jihlava), druhá skončila Tereza Prášilová a třetí Julie Rychecká (obě Šipková Akademie Dušejov).V kategorii juniorů startovalo šest hráčů a hráček. Zvitězil David Poráň (PBL 45 Brno), druhá skončila Barbora Hospodářská (Jen tak Libín) a bronz brala Anna Šimůnková (Havlíčkův Brod).

V hlavní kategorii mužů bojovalo 79 hráčů.V pozdních večerních hodinách se ve finále rozhodlo o celkovém vitězství Michala Baliho (Ložisková mafie Pšov), střibro bral Jakub Milo (Crazy Č.Budějovice A ) a třetí skončil po výborném výkonu junior David Poráň (PBL 45 Brno).Mezi ženami dominovala Ivana Jakoubková (Black Death Jindřichův Hradec) druhá skončila Martina Čapková (DC Hurricane Adamov) a třetí Lenka Liptáková (Trimetal Brno). V kategorii dvojic mužů brali zlato Michal Bali a Jakub Milo, mezi ženami na prvenství dosáhl pár Martina Čapková a Barbora Hospodářská.

Všem závodníkům gratulujeme.

PřílohaVelikost
clanek_web.jpg473.01 KB
Skori: