O nás

Společnost SKORI, s.r.o. je moderní mladá společnost, zabývající se specializovanými tiskovými službami pro zákazníky uprostřed České republiky, především na Vysočině, v Pardubickém a Královehradeckém kraji. Společnost má svá střediska v Jihlavě, Hlinsku a Hradci Králové.

Hlavní činnosti SKORI, s.r.o.

  • Prodej, pronájem a autorizovaný servis tiskových systémů XEROX
  • Prodej, pronájem a autorizovaný servis velkoformátových tiskových systémů Océ (Canon GROUP)
  • Služby profesionálních kopírovacích a tiskových center v Jihlavě a Hradci Králové
  • Servis kopírovacích a tiskových systémů Konica Minolta a dalších minoritních značek na trhu.
  • Komplexní outsourcing tiskových služeb přesně dle požadavků zákazníka


Hlavním cílem ve všech popsaných oborech naší činnosti je vstřícnost a podpora zákazníkovi po celou dobu obchodního vztahu. Individuální přístup k zákazníkovi jak před, tak po realizaci obchodu, schopnost naslouchat a přizpůsobovat naše služby Vašim požadavkům je to, na čem stavíme vzájemnou spolupráci – správné slovo popisující naše vztahy se zákazníky je PARTNERSTVÍ!

Hlavní činností je prodej, pronájem a servis kopírek, tiskáren i velkých tiskových řešení od společností  XEROX a Océ. U obou značek disponujeme vlastním obchodním i servisním týmem pracovníků, kteří jsou autorizování, odborně proškoleni  a vybaveni pro prodej či servis dané značky.

SKORI, s.r.o. dlouhodobě patří k největším partnerům XEROX v České republice, je Autorizovaným Premier Partnerem XEROX pro rok 2013 a poskytuje své poradenské, konzultační a servisní služby na celé portfolio strojů XEROX od stolních tiskáren až po sofistikované tiskové stroje pro produkční digitální i transakční tisk .

SKORI, s.r.o. jako jediná společnost v České republice nabízí ke kompletnímu portfoliu produktů XEROX i stroje značky Océ (Canon Group) pro oblasti velkoformátového tisku pro konstrukční, inženýrské kanceláře i pro grafický a reklamní segment. Hlavním důvodem k této symbióze je fakt, že v těchto segmentech je Océ nejlepší volbou na trhu.

SKORI, s.r.o. může také nabídnout i kvalifikovaný servis na celé portfolio kopírovacích a tiskových systémů Konica Minolta a DEVELOP a další minoritní značky na trhu, nicméně služby vázané k těmto značkám nabízíme především jako přidanou hodnotu pro naše klienty, kterým takto usnadňujeme přechod o jiných značek ke kvalitě XEROX a Océ.


SKORI, s.r.o. vlastní a provozuje dvě profesionální kopírovací a tisková centra v Jihlavě a Hradci Králové

SKORI COPY je největší kopírovací a tiskové centrum pro veřejnost na Vysočině.

SKORI COPY v Jihlavě na Komenského ulici nabízí vše, co lze od podobně orientované provozovny v současnosti očekávat. Provozovna je moderně zařízena a vybavena špičkovými tiskovými a dokončovacími stroji XEROX a Océ – hlavním mottem je absolutní kvalita a nejkratší možné dodací lhůty, protože chápeme smysl přísloví „čas jsou peníze“.

SKORI COPY Hradec Králové je zcela nově (květen 2013) zařízené kopírovací a tiskové centrum pro veřejnost v Hradci Králové, které navazuje na 20ti letou tradici provozu s názvem REPROGRAFIE Hana Jírovcová, který SKORI, s.r.o. v roce 2011 odkoupilo od původní majitelky. SKORI COPY HK je  vybaveno nejnovějšími technologiemi stejně jako COPY, jehož je jakýmsi „zrcadlem“. Navíc jsme dali důraz na modernost a útulnost prostředí pro naše klienty, přidali jsem zcela nové služby, rozšířili personální zázemí  a máme jasnou ambici stát se číslem jedna v oboru v Hradci Králové.